SEXY – treści związane z estetyką i zmysłowością

Okres rejestracji: Od 1 do 10 lat

Możliwość rejestrowania IDN: Nie

Zmiana DNS: operacja bezpłatna (min 2 różne serwery DNS)

Wygasanie domeny: 35 dni (możliwa reaktywacja)

Opcja na domenę: Brak

Ilość znaków rejestrowanej domeny: min: 3, max: 63. Fraza, na którą składają się litery i cyfry oraz myślnik (“-”), z pominięciem początku i końca nazwy domeny.

Transfer: Transferowane są tylko aktywne domeny. Transfer jest płatny i powoduje prolongatę domeny na 1 rok. Transfer wykonuje się z użyciem kodu AUTHINFO (Authorisation Code). Domena nie może mieć statusu REGISTRAR-LOCK lub HOLD (można go sprawdzić korzystając z WHOIS). Transfer jest możliwy najwcześniej 60 dni po rejestracji lub ostatnim transferze. Wykonuje się w ciągu 5 dni od akceptacji linków transferowych przesyłanych mailem na adres e-mail zawarty w kontakcie ADMIN-C dla transferowanej domeny.

Restrykcje: TAK

Domena .sexy jest skierowana na  treści związane z atrakcyjnością fizyczną (np. związane z modą, pięknem), które przyciągają zmysłowością i wysokim poczuciem estetyki.

Nazwa domeny oraz treści pod nią umieszczane muszą być dozwolone dla małoletnich (poniżej 13-go roku życia) i nie mogą być powiązane z erotyką, pornografią, nagością oraz lubieżnością

Domena .sexy ma na celu w sposób bezpieczny i godny zaufania pozwalać na marketing „seksownych” produktów. Jest idealnym rozwiązaniem dla przedsięwzięć związanych z branżą projektową, modą czy urodą, odwołujących się do atrakcyjnej stylistyki.

Szczegółowe informacje odnośnie restrykcji znajdą Państwo tutaj w części IV.

Cena rejestracji

Registry: Uniregistry Corp.