System

W zakresie współpracy na platformie domen internetowych każdy Partner otrzymuje dostęp do Aplikacji CRM, dzięki której może rejestrować i zarządzać domenami internetowymi z rejestru .pl, .eu, domen globalnych i szerokiej gamy domen zagranicznych.

Oferujemy możliwość umieszczenia na stronie internetowej Partnera rejestratora domen internetowych przez co odwiedzający ją mają możliwość automatycznej rejestracji dowolnej domeny internetowej bezpośrednio z jego strony. Działamy bardzo dyskretnie dlatego w ten sposób można bez zbędnych przeszkód promować swoją markę. Każdy klient finalny otrzymuje dostęp do samodzielnego zarządzania swoimi usługami w panelu zarządzania.

Aplikacja jest rozwiązaniem stabilnym i gwarantującym dostęp do wykonywania operacji na domenach internetowych 24h/dobę. Zawiera w sobie także szeroko rozwiniętą opcję fakturowania i prowadzenia księgowości przy rozliczeniach z klientami finalnymi Państwa firmy.

Kolejną możliwością jest zbudowanie własnego systemu zarządzania domenami w oparciu o dokumentację API.

W ramach usług hostingowych oferujemy możliwość korzystania z systemu HOSTING RESELLER pozwalającego na świadczenie usług hostingowych we własnej marce bez ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Każdy partner otrzymuje dostęp online do panelu administracyjnego dzięki któremu może rejestrować pakiety hostingowe swoim klientom i zarządzać nimi w wyjątkowo prosty sposób. Wszystko w własnej marce i we własnej domenie internetowej. Szczegóły dotyczące systemu znajdą Państwo tutaj.